• Email: info@redshow.com.tr
  • 7/24 Güvenli Alışveriş

Destek Hattı: 0216 6341515

  • Email: info@redshow.com.tr
  • 7/24 Güvenli Alışveriş

İade ve Değişim

Ürün Değişimi

Türkiye içinden verilen siparişlerde ürün değişimleri fatura tarihinden itibaren 7 gün içerisinde iade şartlarını da kapsayacak şekilde kullanılmamış olması gerekmektedir.İadelerde kargo bedeli 80 tl iadenizden düşülür. Bazı ürünlerde hijyenik nedenlerden dolayı değişim veya iade yapılamamaktadır. Yapılan alışverişlerde her ürün için bir kez değişim hakkı vardır. Değişim işleminin iadesi ve tekrar değişimi yapılmamaktadır. Türkiye dışından verilen siparişlerde değişim hakkı yoktur.

 

İade Şartları

Türkiye içinden verdiğiniz siparişinizi teslim aldıktan sonra cayma hakkı çerçevesinde iade etmek isterseniz, ürün elinize geçtiği tarihten itibaren en geç kargo çalışma günleri içerisindeki 7 gün içerisinde iade talep formunu doldurarak, ürünü orijinal ambalajı bozulmadan, yanında size gönderilen bütün belgeler ile eksiksiz ve kullanılmamış olarak Sürat Kargo (İade Kodu 1386829566 ) ile iade edebilirsiniz. Türkiye dışından verilen siparişlerde iade hakkı yoktur.

Üründen kaynaklanan herhangi bir kusur sebebiyle yapacağınız iadelerde de, aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Ürün iadesinde aşağıdaki konulara dikkat etmeniz gerekmektedir:

Ürün orijinal ambalajında hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olmalıdır.

Faturası kurum adına düzenlenmiş ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo ücreti dahil edilmeden, ‘Ürün Birim Fiyatı + KDV’ şeklinde kesilmiş bir iade faturası da birlikte gönderilmelidir. Aksi takdirde iade alınamamaktadır.

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle yükümlüdür. Ürün kullanılmış ise malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

Ürünün iade edilmesi veya alışverişinden cayması halinde, ürün tarafımızdan incelendikten ve onay verildikten sonra 10 iş günü içerisinde ürün bedeli iade edilir.

 

İadede Kargo Bedeli

İade etmek istediğiniz ürünü 7 gün içinde iade etmeniz veya ürünün ayıplı olduğu durumlarda kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Diğer durumlarda ise kargo ücreti size aittir. Bu sebeple yapacağınız iadelerin kargo bedelleri ödenmeden gönderilmiş ise kargo bedeli tarafınıza iade edilecek ürün bedelinden düşülecektir.

Sitemiz alışveriş koşullarında belirtilen ücretsiz kargo kampanyası, iade işleminizden sonra değişiklik gösterebilir. Örneğin; 1000 TL üzerindeki ücretsiz kargolu siparişinizde yer alan ürünlerin bazılarını iade ettiğinizde ve sizde kalacak yeni sipariş tutarınız 1000 TL alt limitinin altına düştüğünde, 100,00 TL kargo ücreti kesintisi yapılacaktır.

Kapıda nakit, kapıda kredi kartı veya banka havalesi ile yapılan alışverişlerin iade işlemlerinin sağlanabilmesi için, fatura içinde yer alan iade formuna IBAN ve Hesap Sahibi Adı bilgilerinizi eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Kapıda ödeme tahsilat bedeli  iade edilmemektedir.

 

İade gönderi adresi:

Bhm Teks.Tem.Hiz.Ltd.Şti.

İnkilap Mah.Sevimlibahçe Sok. No:48 Ümraniye/İST